štvrtok 2. novembra 2017

Serenády

O kom/o čom: yunjae
Žáner: kopa srandy
Obsah: Manželský život je zábavný, alebo nie?
Poznámka: inšpirované Jaeho pokusom o zjedenie citrónu. GIF pod prerexom. 

Jaejoong trávil voľné poobedie surfovaním po internete. Opierajúc si hlavu o ruku, znudene prstom druhej ruky ťukal po touchpade. Keby si vygooglil svoje meno zrejme by sa poslintal nad svojou perfektnou tvárou, ale čo viac, Yunho bol priamo za ním, obšmietal sa okolo kuchynskej linky a snažil sa naučiť upiecť palacinky. Jae ako ten najhorší manžel odmietol poskytnúť svoju pomoc a radšej sa díval na hlúpe videá. Práve teraz sa smial na mačkách ktoré sa dokázali napchať do rôznych nádob a predmetov a vôbec im nevadilo že sú dole hlavou a majú oči div nie prilepené na skle. Bolo tam jedno oranžové mačiatko ktoré roztomilo mňaukalo a on si nemohol pomôcť a jednoducho spravil owowo nyu. Pod nohy sa mu v ten okamih dostal Jiji a keď začul aké pazvuky jeho pán vydáva radšej sa odobral späť odkiaľ prišiel.
„Nie je to moc riedke?“ Zrazu sa Jaemu pod nosom objavila sklenená misa s cestom ktoré Yunho namixoval.
Jae namočil do cesta prst a sledoval ako kvapká späť do misky. Pohliadol hore na Yunha ktorý mu opätoval pohľad. „Niečo to rozhodne pripomína.“ Olizol si prst.
„Nenávidím ťa.“ Odvrkol a zvrtol sa na päte. „Už sa ťa nikdy nič neopýtam. S tebou hovoriť o jedle je hotová biológia pre siedmu triedu. Prečo sa vôbec snažím pre teba naučiť variť?“ Hundrúc odložil misku na kraj a vytiahol si panvičku.
„Obdivuhodné, že si pamätáš o čom bola biológia v siedmej triede.“ Jae sa presunul na ďalšie video. Tento krát to boli psy a ich reakcie na mačky, ktoré boli buď zákerné alebo ich ležérne sabotovali z police. V tomto videu bola čierna mačka ktorá sedela na polici a zhodila z nej knižku ktorá spadla skoro rovno na psa.
„O čo im ide?“ Jae sa začudovane zadíval na mačku.
„Ty a mačky ste odveká hádanka,“ odvetil Yunho ofučane, „vo zvieracej forme by si bol určite mačka a bola by to tá, ktorá nám ležala na streche auta a nechcela dole.“
„Sa vyhrievala!“ odporoval Jae, „nemôžeš im dopriať chvíľku pokoja.“
Yunho sa nahlas rozosmial, „mačky majú pokoj desaťkrát denne!“
„No, a toto bol jej piaty krát a ty si ju vyrušil.“
„Jasné, nabudúce budem šoférovať s mačkou na streche.“
„Ale šoférovať s mačkou ako spolujazdcom ti asi nevadí,“ odvetil Jae spokojne sám so sebou.
„Teraz ma chytáš za slová.“
„Už sú tie palacinky hotové?“ zdvihol hlas o oktávu vyššie, „láska ja mám hlad!“
„Zahováraš.“ Yunho vzal varešku a začal ho ňou hrešiť, „dostaneš.“
„Oh, bojím, bojím,“ Jaejoong sa otočil aj so stoličkou. Preložil nohu cez nohu a pohliadol na svojho manžela ktorý stál pred ním v šedej zástere s vareškou v ruke. „Ako veľmi ešte musím byť zlý aby som naozaj dostal?“
Yunho si povzdychol a založil obe ruky v bok. Chvíľu sa na seba dívali, vymieňali si vyzývavé pohľady, než sa Yunho pohol vpred. Spravil len krok ale aj ten bol dosť na to aby sa Jae napriamil v očakávaní. Každým drobným krokom ktorým sa Yunho k nemu približoval Jaejoong tŕpol v očakávaní. Olizol si pery a potichu si vydýchol a vtom sa Yunho zastavil a ostal pred ním stáť. Zdvihol prst ktorým smeroval na Jaeho nos.
„Ako dlho budeš ukazovať  na môj nos?“ opýtal sa ofučane.
„Tá plastika bola úplne zbytočná, urobil si to poza môj chrbát a budem naň ukazovať tak dlho pokiaľ ma to neomrzí a pokiaľ sa neprestanem hnevať.“ Na to zdvihol ruku s vareškou a gestom ruky mu prikázal sa postaviť. Odstúpil o krok a počkal kým sa mu Jea otočí.
„Tak pekný zadoček a toľko ma trápi.“ Ťapol ho vareškou. „A teraz si hačaj a buď poslušný. Dívaj sa na mačičky.“
„To je všetko?“ začudovane sa opýtal Jae, „to je všetko čo dostanem?“
„Mal to byť trest a nie odmena. Dve a viac by boli pre teba už odmena.“
S tým musel Jae nedobrovoľne súhlasiť. Usadil sa späť na stoličku ktorú si predtým otočil a začal sa znova venovať videám o mačkách. Ako čas pribúdal a hodiny sa posúvali, prestal vnímať Yunha ktorý cengal a nadával na riedke cesto. Prvé dve palacinky mu prihoreli tretia bola na tom už lepšie pretože počul jeho nadšené yes. Hneď potom ho prestal vnímať a ofučane ťukal do vyhľadávaču. Yunho bol tvrdohlavý aj bez toho aby sa o to musel snažiť. Občas s ním nedokázal pohnúť ani on a to boli  manželia. Akoby nikto nemal nad ním priamu moc. Dokonca Yunho sám občas preklínal svoju povahu. Musel byť zakliaty ako princezná v temnej veži. Len keby si nechal narásť vlasy aby sa k nemu Jae mohol vyštverať.
Tá vareška bola okrúhla a keď ho Yunho ňou ťapol po pravej strane zadku tak Jae takmer výskol od radosti. Pasovala presne na jeho zaoblený zadok. Stále dookola si premietal tú sekundu rozkoše než sa rozhodol otvoriť si miliardou ľudí preklínaný vyhľadávač Google a s lišiackym úsmevom do neho naťukal: jung yuno dick. Potešený svojim nápadom sledoval ako Google vyhadzuje obrázok po obrázku a víta jeho oči s fotkami jeho manžela. Oh fanúšikovia vedeli byť vynaliezaví. Stavil by sa, že si na niektoré fotky brali lupy a mikroskopy. Pri jednej z fotiek sa skoro preriekol. Našťastie len potichu zamrčal. Yunho musel mať na sebe oblečené len voľné boxérky pretože jeho penis priliehal k stehnu a kraťasy tomu tiež nepomáhali. V ústach sa mu rozhostilo vlhko.
„Svkelé, teraz Google vie, že si vyhľadával fotky môjho penisu.“ Ozval sa za ním Yunho.
Jae sa pootočil a pohliadol na svojho chlapa ktorý nad ním stál nie príliš nadšene a díval sa na obrazovku laptopu. Bez slova, Jae sa k nemu nahol a prstom potiahol za gumu od teplákov a spodnej bielizne. Pohliadol dole a mykol plecami.
„Objavil si Ameriku?“
„Niečo väčšie.“

**

         Yunhove palacinky boli očividne jedlé, pretože Jae ich na posedenie zjedol šesť a ešte si pýtal od Yunha viac tvarohu. Potešený svojim dobrým výsledkom, Yunho sa usadil k stolu a pohliadol na svoj tanier. Niečo však chýbalo. Zatiaľ čo Jae zapíjal svoj dezert pomarančovým džúsom, Yunho mal chuť na čaj.
„Seď!“ Prikázal mu Jae ukazovákom a náhle sa postavil. Spraviť čaj nebola žiadna veda a k tomu Yunho sa už dosť nadrel so svojimi palacinkami, ktoré boli naozaj chutné. Yunho sa nesnažil, on sa vyvíjal.
„Mohli by sme večer ísť na rande,“ odvetil sypúc si práškový cukor na svoje zatočené dobroty, „dať si pár pív, zatancovať si a...“
„Yunho! Pre boha“ Zvolal Jaejoong šúchajúc si oko rubom dlane. V druhej ruke držal polovičku citrónu.
„Čo je? Čo sa stalo?“ Okamžite sa otočil. Už mal pocit, že niečo začalo horieť, ale to by nesedelo na Jaejoonga. Keby tam stál on tak by tomu uveril, ale to by sa nesmel nachádzať na úplne inom mieste. „Zase si si dal citrón do oka?“
„Umieram!“
„No, kocúrik môj, ešte máš štyri životy,“ postavil sa a z rolky si odtrhol papierovú utierku, „ukáž.“
Jaejoong sa tváril akoby mal v oku celý šuter. Na to, že mu oko požierala kyslina citrónová vyzeral roztomilo a keby tam naozaj mal ten kameň tak by sa Yunho stavil, že aj vtedy by vyzeral roztomilo.
„Je to len citrón.“ Otrel mu oko s úsmevom.
„Nikdy si nemal citrón v oku, tak mi nehovor, že je to len citrón,“ odvetil ofučane.
Yunho mu venoval úsmev. Pokrčil papier a hodil ho na stôl. Jednu ruku založil v bok a druhou sa oprel o opierku stoličky. Prehliadal si tvár svojho milenca snažiac sa potlačiť svoj obdiv a zamilovaný povzdych.
„Citrón je len tvoja parketa,“ pohladil Jaeho dlaňou po tvári, „chudáčik môj, poď sem.“ Pritiahol si ho k sebe do náruče a pevne objal.
„Chcel som ti ho dať do čaju,“ zamrmlal do Yunhoveho ramena.
„Ja viem.“
„A teraz je v mojom oku.“
Yunho sa zasmial.

**

         Rande prebiehalo pokojne. Yunho dovolil svojmu manželovi si obliecť čo len chce. Mal skriňu napratanú oblečením ktoré pred troma mesiacmi preberali. Jae takmer plakal keď sa musel zbaviť niektorých vecí ktoré tak či tak už nenosil. Vďaka tomu bol ale jeho šatník prehľadnejší a taktiež to znamenalo, že môže ísť nakupovať. Ešte pred rokom mal Jae fázu v ktorej sa obliekal pomaly ako dedko alebo ako vo filme 1984 od Orwella. Tento krát na neho hľadel v čiernych džínsoch a zlatej bomber bunde.
Od vtedy čo sa poznali, Jae vystriedal veľké množstvo účesov a farieb, ale keď nasadil gaštanovú hnedú, Yunhovi sa podlamovali kolená a mal chuť do nich zaboriť tvár a nikdy ju z nich nevybrať. Jae bol medový, chutný a keď kráčal pred ním a s úsmevom sa k nemu otáčal, Yunho mu opätoval úsmev a zamával naspäť.
Mať okolo seba bodyguardov bolo súčasťou ich života. Kam sa pohli tam s nimi šli traja muži od hlavy po päty v čiernom a pripravení sa hodiť po každom kto by sa snažil ohroziť ich klientov. Yunho ich vždy požiadal aby dávali hlavne pozor na Jaeho pretože jeho hlas a tvár priťahovali každého v okruhu kilometra akoby mal v sebe magnet na ľudí.
V klube sa stretli s panovačným princom Heechulom a jeho neutíchajúcou žiarlivosťou voči Jaejoongovi. Roky sa nedokázal dostať Yunhovi do nohavíc, ani vtedy keď sa rozišli. Yunho bol očarovaný. Heechul sa rozhodol veriť tejto teórii. Zvaliť všetko na Jaeho ktorý ani nemusel pohnúť prstom aby sa k nemu Yunho sklonil. Bolo jednoduchšie, než si priznať porážku. Striga, obyčajná striga.
„Môžem si požičať tvoj mobil?“ opýtal sa Heechul nevinne keď sa Jae k ním usadil.
„Nie.“ Odvetil Yunho okamžite, „tu máš môj.“
„Tvoj ma nezaujíma.“
„Yunho, majú modré svetlo,“ vystrel pred seba ruku s bielym náramkom ktorý v špeciálnom svetle zažiaril.
„Vidím láska,“ s úsmevom vzal svojho manžela za ruku a pobozkal ho do dlane.
„Očarený modrým svetlom,“ odvrkol Heechul, „Jae ty si špeciálna vločka.“
„To je, a len moja.“
„Keby ste radšej vypadli tancovať, ja vám postrážim veci.“ Odvetil Heechul otrávene popíjajúc pivo.
„Nie, nenechám ťa so svojim mobilom o samote,“ Jae sa naklonil dozadu a podal svoj telefón bodyguardovi ktorý len prikývol a okamžite ho ukryl do svojho vrecka v saku.
„Snažíš sa aby som šiel zviesť vášho bodyguarda?“
„Veľa šťastia,“ zasmial sa Yunho vstávajúc zo svojho miesta.
Po ceste na parket Jaejoong musel pripomenúť Yunhovi, že akékoľvek tanečné kreácie sú pre neho zakázané a že ak sa neudrží a spraví nejakú piruetu alebo výpad tak ho kopne do kolena a urazene odíde. Nechcel na seba upútavať zbytočnú pozornosť. Pred dvoma mesiacmi sa im stalo, že sa Yunho nechal uniesť a o chvíľu bol uprostred davu nadšených ľudí ktorí ho natáčali a povzbudzovali. To bolo ich zničené rande a Jae sa chvíľu durdil, než ho Yunho vzal na Namsan a pri veži si spravili sériu fotiek.
„Som slušný aj ruky mám v strednej zóne.“ Oznámil Yunho zatiaľ čo pokladal svoje ruky na pás svojho manžela. Nežne ho zovrel pri čom sa napriamil aby sa nedíval dole ale ponad Jaeho rameno.
„Hodina tanca pán Jung, ruky na dve desať.“
„To je pri šoférovaní.“
„To platí všade aj u nás.“
„Dve osem.“ Odvetil Yunho s úsmevom, dva tvoje rameno, osem tvoj pás.“ Pohladil ho pod bundou a pritiahol sa bližšie.
„V slušnej spoločnosti takéto móresy neakceptujeme, pán Jung!“ Napomenul ho Jae znova. Vzal ho za ruku a položil na svoje druhé rameno.
„V slušnej spoločnosti tiež nevyhľadávame penisy svojich manželov na internete.“
„Ticho!“ okríkol ho Jae panovačne. „budete počúvať inak Vás vyhodím!“
„Rozumiem madam!“ prikývol vážne, „ale musím Vám predtým ešte niečo povedať.“
„A čo?“
„Nevedel som, že ste madam.“
„Tak to je problém,“ odvetil Jae krútiac hlavou. „To Vás doma rodičia neučili taktnosti? Takéto otázky pokladať mladej dáme!“
„Ospravedlňujem sa.“ Sklonil hlavu s úsmevom.
„Vidím Vás úškŕňať sa!“ Jae odstúpil a odohnal obe ruky svojho manžela. Naštvane ho začal spracovávať do podoby ktorú si želal. Formoval ho akoby bol z plastelíny. Yunho premáhal svoj smiech. Držal ho v hrdle ako veľkú skákalku ktorá sa pohybovala hore dole. Akoby sa Jae stratil v okamihu a neuvedomoval si, že stoja uprostred tancujúceho davu.
„Ruky na deväť a tri!“ Odvetil a napriamil sa.
„Áno madam.“ S pocitom silného deja vú si Yunho čoskoro uvedomil, že mu Jeaho riadenie pripomína scénu z filmu Hriešny tanec. A aby si svoju teóriu potvrdil, pomaly skĺzol rukou ktorú držal na Jeho páse na jeho bok.
Mal pravdu.
Jae ho ťapol po ruke a pokýval prstom. Opäť ho vzal za ruku a priložil si ju na svoj pás. Hudba ich viedla do úplne iného rytmu zatiaľ čo Jae musel mať v hlave zrejme rádio pretože ich nohy sa pohybovali v úplne inom žánre. Nemohol sa sťažovať. Keď Jae zavrtel bokmi, tak bol ochotný pre neho zniesť celé nebo a položiť mu ho k nohám.
„Ako mi to ide, madam?“
„Nič moc.“ Odvetil s kyslým výrazom.
Problém bol, že Yunho vnímal hlas Yenny, rytmus jej piesne Read me a nie pofidérne skladby ktoré vyzváňali jeho chlapovi v hlave. Keď už začínal byť Jae neodbytný a s kamenným výrazom si trval na svojom, Yunho si našiel svoj vlastný spôsob ako ho spacifikovať. Porušil všetky pravidlá slušného chovania v slušnej spoločnosti a so smiechom ho zovrel do svojej náruče.
„Trdlo moje.“
Jea schoval svoj úsmev v Yunhovom ramene ktoré zovrel. Zatvoril oči a nechal sa konečne unášať skutočným rytmom piesne. V hlučnom dave v ktorom sa každý staral sám o seba, sa Jae cítil bezpečne stratený až pokiaľ ho Yunho nezačal viesť vlastným tempom. Tento krát to bol on kto zabudol na svoje okolie. Samozrejme, že musel spraviť piruetu, inak by neprežil.
S povzdychom a uznaním, si Jaejoong spomenul na striptíz počas ich svadobnej noci.

**
        
Počasie  oboch varovalo čo môžu očakávať. Dvojica si aj tak nedala povedať, a ignorujúc výstrahy sivého neba, obaja sa vydali na ranný beh. Cesta naspäť už nebola tréningom ale útekom pred pohromou. Zasiahla ich búrka a premočila oboch do nitky. Zamykajúc za sebou dvere na sto západov Yunho skopol z nôh tenisky.
„V manželstve asi ľudia zdieľajú jeden mozog,“ zasmial sa krátko.
Na rozdiel od svojho muža sa začal Jaejoong vyzliekať z opačnej strany. Najskôr odhodil bundu, potom tričko a začal s nohavicami. Keď mu ostali na členkoch, zobul si tenisky a zošuchol nohavice dole. Možno pre toto Jae nebol dobrý v striptíze.
I got you, under my skin!“ Yunho pritancoval k svojmu manželovi a vzal ho za obe skrehnuté ruky.
Keďže Jae bol od prírody chlapec hravý a jednoduchý vo svojej zložitosti, rozhodol sa, že začať spievať a tancovať na Mirotic len v spodnej bielizni nie je vôbec zlý nápad. Postupujúc priamo do spálne Yunho prenechal svoje oblečenie v jeho rukách.
„Je na čase si prezrieť tvoj penis na živo.“ Zasmial sa Jae keď nohou zabuchol dvere od spálne.
„Nebudeš ľutovať! Garancia vrátanie peňazí do tridsiatich dní!“
Yunho sa vyzliekol sám. Zanechal svoje mokré veci na koberci, niekde v pozadí tušiac, že za to ešte dostane vynadané. Na posteľ si vyšiel nahý a studený od dažďa. Slová Mirotic boli už dávno zabudnuté na jeho jazyku keď sa pretiahol Jaemu medzi stehná a pritisol pery k jeho krku. O chvíľu jeho ruka začala putovať po tele pod sebou. Brušká prstov sa až veľmi venovali bradavke, preto si Jaejoong neodpustil malé podpichnutie.
„Ruky na dvanástich hodinách.“
Ako na povel, sa Yunho chytil každého slova a obe ruky položil Jaemu na tvár. Venoval mu bozk. Po pár minútach vymieňania si telesných tekutín, Jaejoong pocítil na svojom stehne vlhkú stopu a jeho rozhodne nebola. Pohliadol medzi ich telá ako zvedavý chlapec.
jugyunho_penis.jpg ma štuchá do stehna.“
„Zatiaľ.“ Uškrnul sa Yunho. Nadvihol sa a o chvíľu sedel svojmu manželovi na stehnách nechávajúc svoj stoporený úd na obdiv.
„Myslíš, že keby som ho odfotil a povesil na internet, verili by mi ľudia, že je tvoj?“
„Skús.“
Jaejoong sa zamračil a okamžite ho ťapol po nahom stehne. Bolo veľmi ťažké sa dostať spod niekoho ako je Yunho a jeho vražedné stehná ktoré ho zvierali ako zverák. O chvíľu mal Yunho Jaeho ruky pritisnuté k matraci a svoje pery tesne pri jeho.
„Kto sa dlho hrá s ohňom, jedného dňa sa spáli,“ pousmial sa do bozku ktorému sa Jae snažil vyhnúť, „a teraz sa poďme venovať reálnej veci ako je moja erekcia.“
„Ktorú si chceš nechať odfotiť a upnúť.“
„Odfotená už dávno je,“ zasmial sa Yunho, „máš toho plný telefón.“
„Nemám,“ ofučal sa urazene, že jeho manžel ho podozrieva z tak príšernej činnosti ako je uchovávanie grafického materiálu vo svojom telefóne o ktorý môže kedykoľvek prísť.
„Mám to skontrolovať?“
„Po sexe,“ Jaejoong si vydýchol chtivo.
„Očakávaš, že mi vyšukáš rozum z hlavy a ja zabudnem?“
„Čo si to o mne len myslíš?“ pousmial sa nevinne, „však ma držíš, akoby som mohol?“
Ah, Jae,“ Yunho pokrútil hlavou, očarovaný momentom v ktorom sa stretla minulosť s prítomnosťou, „ty nemáš ani poňatia, že áno?“


**

Ešte pred svadbou Yunho sľuboval Jaemu, že už nebude vystupovať polonahý na koncertoch a ani v televízii. Sedem mesiacov po svadbe to porušil. Spočiatku sa vôbec nehneval, dokonca sa Jae na neho usmieval a keď sa Yunho vrátil zo šnúry po Japonsku, hodil sa mu okolo krku, stisol ho pevne a pobozkal na privítanie. Potom ako jeden druhému vyliali svoje srdce, sa Yunho odobral do kúpeľne aby zo seba zmyl pach lietadla a pot ktorý so sebou vliekol už od Tokia. Jaeho prítomnosť pod sprchovou hlavicou nebola nijakým prekvapením. Jediné čo ho prekvapilo, bol dôvod prečo sa k nemu pridal.
„Inšpekcia prostaty,“ zahlásil keď pritlačil Yunha bruchom k studenej kachličkovej stene.
„Teraz?“ opýtal sa prekvapene.
„Vari by si odmietol inšpekciu prostaty zadarmo?“
„Vôbec nie.“ Lenže to čo miatlo Yunha bol prístup s ktorým jeho manžel prišiel. Bez slova a chladne ho prirazil k stene akoby mu chcel dať niečo najavo. Niečo, čo zatiaľ unikalo Yunhovej pozornosti.
„V Tokiu je krásne v túto dobu,“ začal Jae zatiaľ čo si na prsty vytlačil lubrikačný gél, „chápem prečo si nechcel aby som s tebou šiel.“
Yunho pohliadol na tubu ktorú Jae položil na poličku a mentálne sa pripravil na to čo malo nasledovať. V takomto rozpoložení inšpekcia nemohla byť ničím príjemným. Jae vnoril do neho svoj prst na doraz.
„To nie je pravda, ale mal si prácu s—“ potichu sykol keď sa prst dotkol jeho prostaty, „prísť za mnou uprostred turné nie je... a bol... to len...“ Yunho zatvoril oči.
„Zabudol si sa zmieniť, že Heechul ide s tebou!“ pootočil prstom čím si vyslúžil ďalší ston od svojho manžela.
„Nebol s nami, len sa zviezol.“
„Ja nežiarlim!“ okamžite zahnal všetky obvinenia.
„Miláčik ja,“ Yunho sa snažil pozbierať všetkých päť dokopy, „prosím, musíme viesť túto konverzáciu keď máš prst v mojom zadku?“
„Je to taktika!“ usmial sa Jae spokojne zatiaľ čo bruškom prsta dráždil prostatu.
„O čom potom toto všetko je?“
„Videl som fotky na Instagrame!“
„Aké fotky?“ Yunho fňukol – ako to najväčšie a najzúfalejšie dieťa na svet. Detsky, nevinne fňukol. Chýbalo už len kúsok aby sa neotočil a nespustil dlhý monológ o domácom násilí.
„Tie, kde si v šatni, polonahý a dívaš sa rovno objektívu!“
„Oh.“ Zrazu zasvietila žiarovka. Yunho pocítil rumenec vo svojej tvári.
„To je všetko čo mi povieš?“ musel to byť zlý sen, určite to bol zlý sen. Jae vytiahol svoj prst a odstúpil od svojho manžela ktorý mu stál chrbtom.
Yunho nevedel či sa má začať smiať alebo si dať facku a potom si privodiť stav bezvedomia za pomoci steny, alebo sa proste otočiť a vysvetliť pôvod fotiek a modliť sa, že mu Jae uverí. S tým najneutrálnejším výrazom aký dokázal vystrúhať sa mu pomaly otočil tvárou.
„Tie fotky, boli spravené pôvodne pre teba. Požiadal som Heechula aby ma odfotil a chcel som ti ich poslať, ale v tom frmole som na to zabudol.“
Zdalo sa, že Jae sa nechystá uveriť a tak Yunho k nemu podišiel a vzal ho za obe ruky. „Heechul sa pravdepodobne prihlásil na svoj instagram a nahral ich tam. Mrzí ma to.“ Pousmial sa.
„To si naozaj myslíš, že som tak naivný?“ Opýtal sa pochybovačne.
„Videl si fotky z koncertu?“
„To je ďalšia vec ktorú chcem s—“
„Nie!“ Yunho mu priložil prst na pery, „videl si ma tam polonahého, áno? Tie fotky vznikli presne pred vystúpením. Chcel som ti ich poslať aby si o tom vedel skôr než vyjdem na pódium, ale zavolal si ma manažér a ja som na to zabudol.“
Sledujúc Yunhove láskavé oči, rozhodol sa Jaejoong, že byť nasilu naštvaný len aby nemusel ustúpiť, by bola tá  najväčšia hlúposť. Namiesto slov, však použil gesto keď vtiahol Yunhov prst medzi pery.
„Takže,“ odkašľal si Yunho, „budeme pokračovať v inšpekcii?“ 

4 komentáre:

 1. Heechul jaká mrcha tu, horší ako naozaj :D Ach, Joong a jeho citrón, idiot xD A ten striptíz počas svadobnej noci ma zaujal xDDDD

  OdpovedaťOdstrániť
 2. toto má všetko čo by som si mohla priať! ale aj tak musím povedať, že akonáhle prepneš do depresívneho módu tak na teba nikto nemá. normálne mi je za takými poviedkami smutno :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. aslfaj. MANŽELIA! áno, presne takéto niečo som chcela. a k tomu to má dve časti! ďakujem, milión krát ďakujem! haha! :D a teraz idem na tú dlhú 18 000 slovnú WWA. neviem sa dočkať!!!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Miluju tuhle povídku už jen proto, že ti dva jsou tady manželé. Navíc...je to fakt moc pěkně napsané. Jinak tu fotku Yunhova penisu mam taky uloženou. Na té fotce má bílé kraťasy, teda jestli popisek té fotky souhlasí...
  A Heechul je tu taková děvka, až je to roztomilý...

  OdpovedaťOdstrániť