pondelok 15. decembra 2014

Bolehlav Jung

Fandom: DBSK (yunjae)
Žáner: triple drabble, komédia
Upozornenie: žiadne (možno fluffy ktoré sa na mňa nalepilo a nechce sa odlepiť)
Veková prístupnosť kapitoly: -
Stav: Dokončené
Počet slov: 300
Čo vlastním: ohohoho
Čo som počúval: ništ
Obsah: Jaejoong počas svadby príliš premýšľa a zdá sa, že Yunho vidí hlboko do útrob jeho lebky


           Chcel svadbu, malú, hlúpu. Obrad, malý, súkromný, tichý, pekný, možno príliš sladký. Nechcel nič viac než obrad kde by boli oni spoločne s Changminom, Junsu a Yoochunom. Všetko však nasvedčovalo tomu, že Yunho mal úplne iné plány a nehodlal sa s nimi zdôveriť ani svojmu nastávajúcemu. Aj keď svadba nebola oficiálna, Yunho mal potrebu aby bolo všetko veľkolepé, nadýchané a žiarivé. Dokonca aj ich osudové áno.
Keď dvojica kráčala ku kvetinovému oltáru, bok po boku po bielom koberci, Jaejoongovi si držal na perách úsmev. Príjemná nostalgia ho dobehla aj v tento výnimočný deň. Nebolo to tým, že by on žiadal Yunha o ruku, v tomto prípade to bol naozaj on, šlo skôr o to, ako si ho Yunho pritiahol v jeden osudový deň k sebe a pred kamerou ho vzal za ruku a...
Auč,..“ Jaejoong ktorý bol utopený vo svojich myšlienkach ucítil tvrdú ranu do čela. Jeho telo reagovalo samovoľne, toľko krát nacvičené pohyby sa nijako neplietli pod nohy jeho myšlienkam na minulosť.
Ocitol sa s Yunhom tvárou v tvár, a ten jeho idiotsky budúci manžel musel vidieť do jeho lebky a hrabať sa v jeho mozgu, pretože urobil presne to čo pred pätnástimi rokmi pred kamerami. Spojil ich čelá dokopy v bolestivom geste. Tiché ťuk nebolo počuť, skôr Jaejoongove auč. Nasledoval už len pohlavok ktorým svojho milenca odmenil. Pošúchal si bolestivo a otrávene čelo zatiaľ čo sa Yunhovi držal na tvári víťazoslávny úsmev.
„Mieniš si ma naďalej vziať, že áno? Jaejoongie?“ vzal ho s detskou radosťou za obe ruky. 
Jaejoong sledoval jeho tvár, dve hnedé oči a malý úsmev vsadené v tvári človeka do ktorého sa zamiloval na druhý pohľad. Povedať mu nie, by bolo nevkusné tak isto ako keď Yunho ťukol jeho hlavu vo vraj romantickom geste.
„Čo už narobím, keď si si ma stihol už dvakrát oťukať." 

6 komentárov:

 1. awww ja velmi dobre viem na co tato drabble odkazuje :333 awww :D toto je take rozkosne od Yunha :D viac drabble :D

  Ann

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ale nám to pristane keď sme spolu a ideme sa brať. Jaejoong je typický "tvoj" Jaejoong a musím povedať, že sa mi veľmi páči tvoje vyobrazenie Jaejoonga. Tvrdý navonok, mäkký zvnútra. TO JE ON. Oťukaný.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. našla som to celkom náhode :D:D:D oh môj naozaj si musím prezrieť všetko čo si napísala :D ani som nevedela, že niekto zo slovenska či len z česka aj slovenska dokáže takto písať o yunjae :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. asi sem musím chodiť naozaj pravidelne, potom prichádzam o takéto skvelé kúsky! :D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. To bylo skvělé. Moc se mi to líbilo. A moc se mi líbí, jak píšeš na YunJae...

  OdpovedaťOdstrániť