nedeľa 8. septembra 2013

Holá holá

Zdravím, zdravím *máva nadšene*
Prišla som vám oznámiť, že sa mám super xD. ja viem, podstatné info. ALE! Nová kapitola Better than love je skoro dopísaná a hádajte čo?


Nepripomína vám to tak náhodou niečo, na čo som pol roka srala? Takú dvojicu chlapov ktorým často straší vo veži? Malo to niečo s číslami. Ah jasné... 7 hodín večer. xD Nie vážne, neuveríte, ale nová kapitola 32 sekúnd je už skoro na ceste!
To čumíte!
Inak len tak pre info tá dvojica je Jaejoong a Yunho. Tak si začnite nejako zvykať, pretože až skončí Better than love, prídu tieto dve teľce k vám :3Yep... ^^ samozrejme, pre tých ktorí nevedia čo by a nemajú času, alebo sa im nechce kuknúť do googla čo yunjae znamená, kto to je... pre tých pripravím mini zhrnutie. Tak zatiaľ!

3 komentáre:

 1. ajajaaaj 32 sekund 32 sekuuuund!
  ty kokoooos. to je vaazne uz pol roka. tak toto som necakala ale vlastne cakala. pani. Evan a Kyle budu opat tu. tie hlasky a brebty! tesim sa strasne mooooc!!! a ten obrazok ma este viac navnadil.

  Ann

  OdpovedaťOdstrániť
 2. 32 sekúnd! Áno! Teším sa na novú kapitolu:) Ten pol rok bol vážne dlhý.
  A k Jae a Yunhovi... mám asi 40% prekladu. Snáď teraz už bude viac času. Ale príbeh sa mi veľmi páči, prečítaný som ho mala ihneď:)

  angie

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. to som rada, už je skoro hotová :D
   ono tá poviedka na Jeho a Yunha bude ale iná, nie tá ktorú som ťa požiadala preložiť. :) osobne musím povedať, že tá, čo bude na mojom blogu v slovenčine je o dosť lepšia.

   Odstrániť