nedeľa 21. októbra 2012

Still no progress

Prišiel víkend a ja nemám žiadnu novinu pre vás zatiaľ. Len sa chcem ozvať, že som to ešte (zatiaľ) nezabalila. Namiesto toho, aby som sa snažila dopísať moju prvú poviedku o zombie ktorú som nedávno začala, zháňam tričko kapely Defspiral, ktoré je vypredané (áno nemá to logiku.) Ono o to viac by to nemalo ešte logiku, keby že to tričko nenavrhol jeden z mojich najobľúbenejších spevákov (a že sú len traja). Myslíte, že je to ako zabiť dve muchy jednou ranou? Aj mne to tak prišlo. Na štítku trička by ste nosili meno spoločnosti Umbrella. (Nie žiadny resident evil). Ale mali by ste ten hrejivý pocit, že to tričko navrhol chlap ktorého tak obdivujete plus tričko kapely ktorú máte radi. (Asi niekto teraz nevie o kom o čom hovorím) nevadí.


K tomu chcem do konca októbra navštíviť Planetárium pretože som sa dnes tak očarila Polárkou keď som ju ukazovala mamke. Tá naj-jasnejšia hviezda neba, biely obor ktorý nemrká.
Nie je to tým, že by som nemala nápady! Ja ich mám mnoho, ale neviem ich zrealizovať (nemám čas a možno aj mám ale neviem si ho poskladať medzi okamihmi, kedy mi vzniká.)
Ďalšia vec na ktorú sa chystám je Silent Hill 2. Lenže jeden múdry človek raz povedal "Nie, nebojím sa tmy, pretože nepozerám horory." Zlatá múdrosť.

1 komentár:

  1. Oh aby to uz bolo T___T nemam co citat! vsetko naraz chcem! :D
    no ja by som na horor do kina nesla :D ja som straspytel :D

    Ann

    OdpovedaťOdstrániť