nedeľa 13. mája 2012

Aktualizácia 13. 5.

Dnes sa posnažím napísať novú kapitolu TC, ak to pôjde teda.
Chcem len napísať toľko, že mi nie je najlepšie. Mám črevnú virózu a cítim sa dosť slabo a biedne, keďže môj príjem stravy je šiesty deň mizerný.
Ale budem sa teda snažiť.

Ďalej mám jeden taký nápad na poviedku zo stredoškolského života. Dávno som niečo také nepísala. Prvá láska, kamaráti, tajomstvá a podobne. Budem sa snažiť (ak to zrealizujem) aby to nebolo plné tých, však viete.. vecí ktoré ste čítali už 125412x a nikdy sa neviete dočítať o niečom novom. Je to ťažká téma, pretože je už skoro vyčerpaná.

Potom tu mám vlastnú potrebu niečo urobiť s blogom. Nejako ho celý zmeniť jeho výzor. Ako viete ani to nie je najľahšie ale pokúsim sa o to.

Ešte chcem podotknúť, že ak by ste predsa len chceli nejakú peknú poviedku tak mi napíšte do odkazovača čo a ako a ja vám odpíšem či to budem môcť napísať. :)

Po ankete som si istá, že rozhodenie odsadeného textu robí textový editor a nie ja, ani prehliadač. Takže s tým ja robiť nič nemôžem.

No a posledná vec, chcem vás takto poprosiť, ak sa bude niekto pýtať, alebo bude téma... proste len prehoďte slovíčko o mojom blogu niekomu, budem vám vďačná :) blogger je viac navštevovaný americkými užívateľmi ako viete, takže to čo mi pomáha je reklama na iných blog, keďže neexistuje na týchto stránkach spôsob vyhľadávania a prepojenia ako je na blog.cz a tam sa vracať nechcem :)
takže vám budem vďačná.
A ešte jedna vec, ak budete mať v dohľade nejakého dobrého autora, ktorý by sa mi mohol zapáčiť (môj vkus poznáte) tak mi napíšte jeho adresu.

P.S. blossomlotus.blog.cz sa chystám zrušiť. Takže staré kapitoly poviedky 32 sekúnd budú zrejme prevedené do word formátu s možnosťou stiahnuť ich na nejakom serveri. :) (ešte to nie je isté)

Vďaka všetkým ktorí zavítajú a napíšu komentár.
Osobne chcem poďakovať: Angie, Ann a Sambe.

L.

3 komentáre:

 1. Ďakujem za poďakovanie:)Snažím sa písať komenty na všetky poviedky čo si prečítam, lebo si myslím, že si to ten autor zaslúži, keď už si dal tú námahu niečo napísať a podelil sa o to s ostatnými tak pár riadkov je to najmenej čo mu môže čitateľ dať na oplátku (je to celkom karmický proces:)

  Dúfam, že sa z tech choroby skoro dostaneš, virózy vedia byť pekne nepríjemné. Budem ti držať palce a želať skoré uzdravenie.

  Keď chceš začať s novou poviedkou len do toho, také sladké malé poviedky vedia byť celkom príjemné na čítanie. Hlavne nech je v tom tvoj neopakovateľný humor a iste to bude príjemné čítanie.

  angie

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já také děkuji.Střevní viroza je vyčerpávající zážitek a v případě ,že postihne celou rodinu jako kdysi u nás ,tak i nezapomenutelný.Rozhodně se těším na novou povídku ,středoškolské prostředí,tajemství,legrace to všechno mám ráda,takže těším se, těším.Že jsem fanda TC to víš,no a 32 sekund si pořád rozhodně chci přečíst,tak bych ti byla moc vděčná pokud budeš stránky rušit ,dej to někam na stažení.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ja tiez dakujem :)
  snazim sa pisat komentare ku vsetkemu co si precitam.
  a myslim, ze u teba sa netreba bat, ze na takmer vycerpanu temu nedokazes napisat nieco originalne.
  clovek ktory dokaze napisat nieco take ako je 32 s alebo Hrdzavy prach hriechov, ktory dufam sa coskoro vrati! dokaze i z takejto temy vystavit to posledne :DD

  Ann

  OdpovedaťOdstrániť