sobota 1. októbra 2011

Totally Captivated

Keďže určite mnohí z vás, nepoznajú túto skvelú manhwu, rozhodla som sa porušiť zákon o zákone zo zákona v zákone a poslať vám odkaz na jej prečítanie.
Odkaz na komplet manhwu v angličtine Mangareader.
a odkaz na manhwu kde prvých 27 kapitol v češtine (na stiahnutie) za čo sa môže ďakovať Wayke.

Aby ste nešli šliapať na slepo do kurníka, niečo málo o obsahu vám napíšem ja. Tak si kliknite pre viac info.


Ewon je prostý študentík, ktorého vychovali v detskom domove. Jedného krásneho a slnečného dňa, narazí na ulici na tak neskutočne úžasného chlapa, že sa zasníva. Lenže to by ten úžasný chlap, nesmel byť nový priateľ jeho ex-priateľa Jiha.
A tak začína pravý chaos. Jiho urazený do kosti, že mu jeho ex-priateľ Ewon zahýbal a čumel po iných sa rozhodol ho týrať tým, aby robil poskoka pre jeho terajšieho priateľa Mookyula. Čo čert nechcel, z Ewona sa stala žienka kancelárska. A čo diabol nechcel, zistil, že Mookyul je mafián. Tento gangster prašivý sa rozhodol, že Ewona podrobí istým skúškam. Nedá mu plat, a bude ho zdierať ako svojho otroka.
Pár vecí sa zomelie, a Ewon sa dostáva nechtiac bližšie a bližšie k chladnému srdcu gangstra *Mookyul po nej hodí stoličku* som podnikateľ! PODNIKATEĽ! 
Hai hai *zalepí si na krížik bo na hlave*

A hlavne nezabudnuteľné chibi stvárnenie *chibimode*
P.S. manhwa sa číta zľava doprava. 

2 komentáre:

  1. premohla ma zvedavosť a šla som sa pozrieť o čom to je a... je to dobré:) vďaka za odporúčanie. (práve je na scéne "som poctivý podnikateľ" LOL)

    angie

    OdpovedaťOdstrániť
  2. http://elrianmanga.blbne.cz/17795-totally-captivated.html celaá přeložená :-D

    OdpovedaťOdstrániť