štvrtok 30. júna 2011

Vyho.. dobre, tak nie. Proste krkvanýpapier

Normálne my vistrekla krv z nosu, keď som zočila vísledok z ankety...
n__n to ste ešte nevideli čo? Toľko zámerných chýb vo vete! HAHAHA

K veci teda. Chcete upírov som sa dočítala. Možno by ste mali vedieť, že je to tak povediac zlátanina. Tak vám treba! Len ma to tak napadlo, lebo sa zjavne budete nudiť. Budúca kapitola NCLMLYD je posledná a troška dlhšia. No nerozdelím ju na dve, lebo to nejde. Ešte dopísať kúsok musím. Kým prídu Zvony tak to bude istý čas trvať. A dovtedy nemám čoby... tak asi hodím tých upírov a čosi sa pokúsim spísať. Možno Chcem byť tvoj, alebo 32 sekúnd. 
Inak aby sa vedelo, o čom je reč.
Volá sa to Chronique des Vampires. Pozostáva to z troch sérií. Pri čom prvé dve sú dokončené a tretej chýba koniec. Takže relatívne tretiu sériu nepridám, i keď je asi najlepšia z trojice. Ale vôbec.. je to taká zlátanina na oddych kedy sa človek zasmeje z toho čo som tam rypla a ako som to napísala. Sama sa na tom občas zasmejem. I také treba písať. Kvalita kapitol je rôzna, pretože ma NÚTILI! rýchlo pridávať nové časti. A potom to tak aj vyzeralo. Hold čo už. Premýšľam však, či to fakt mám uverejniť. A keď ste si za to zahlasovali tak to aj čítajte a komentujte. Inak sa na to fakt vyprdnem a rok tu nič nepridám kým nedopíšem Zvony.
Zvony sú v pokročilej fáze. Troška som sa zasekla v behu deja, aby mi to potom pasovalo, ale už je to znova ok. Momentálne zhromažďujem potrebné info. Info okolo danej doby a steampunku. Takže tie divné vecičky čo tam budú, nie sú moja nevedomosť histórie, to je steampunk. Bože, zase budem počúvať tony žvástov o tom. 
Das ist alles. 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára