streda 1. decembra 2010

Začínam to nemať rada

Správne. Začínam nemať rada celú mániu okolo hier. Myslím hry typu Facebook. Farm, Poker a podobné žvásty. Nevymenovala som ich desať pre to, že o ich skutočne nepoznám tak, pretože ich nehrávam. Existuje veľmi málo portálov, ktoré sú bez hier. Ja osobne by som strieľala pre to, že ich niekto túži natisnúť i tam. Na čo existujú weby zamerané na hry potom? Dajme si odkaz a môžeme sa hrať do snehovzdania.


Ďalšia vec, ktorá je v zozname, začínam nemať rada je, že si nikto nechce dávať pozor na také banality ako je sťahovanie vecí. Ah prečo vždy skončím pri tom, že nemám rada štruktúru Facebooku? Kto vie? Možno pre všetko. Jediné prečo tam som je nuda. Dlhé klikanie a komentovanie fotiek kamarátov. Iné bohapusté lži, a po 10 min odchádzam.

Čo mi ale tiež vadí, je hnev voči zime. Všetci sme nejaký. Teda mali by sme. Ale ja to nemám rada.  A hlavné je to, že neexistuje spôsob akým by ste ľuďom vysvetlili, že môžu neznášať zimu ako chcú, tie vločky sa nevezmú a neodídu k susedom. Ja tiež nemám rada leto. Odporné dupavé a dusivé horúčavy, ale nesnažím sa ho potrestať nenávisťou ktorú hlásim voči nemu.
Toľko na záver. Je prvého decembra. Das ist alles.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára